PLAKATY DO DRUKU

polecane

FALA – ABSTRAKCYJNY OBRAZ NA DREWNIE – ACRYLIC POURING

Fala to namalowany techniką malarską pouring painting przykład sztuki współczesnej. Jako podobrazie posłużył tutaj dekoracyjny, oszlifowany kawałek drewna. Obraz stanowi unikalne, abstrakcyjne ujęcie bałwanów morskich rozbijających się o piaszczysty brzeg plaży.

.

Darmowe plakaty do druku

Darmowe plakaty do druku robią prawdziwą furorę wśród miłośników pięknych wnętrz na całym świecie. Samodzielnie drukowane plakaty stanowią świetną i często tańszą alternatywę dla obrazów nabytych w sklepie. Oprawione w ramkę i oszklone, stają się przepiękną dekoracją dla ścian każdego nowoczesnego domu.

Poniżej znajdziesz zbiór darmowych plakatów, które możesz wydrukować w domu, przy użyciu standardowej drukarki lub w studio fotograficznym na papierze do zdjęć. Wybór należy do Ciebie. Wszystkie wzory dostępne są w wysokiej jakości, formacie PDF, w dwóch rozmiarach do wyboru: A4 (210×297 mm.) i plakatowym (420×590.4 mm.). Aby pobrać plakat, wystarczy nacisnąć przyciski „pobierz”, znajdujący się u dołu każdego z projektów. Wybierz wzór idealny dla Twojego domu i tchnij ducha świeżości w każde wnętrze. Życzę miłej, kreatywnej zabawy.

*Produkty jedynie do użytku własnego. Plakaty nie mogą być sprzedawane.

najnowsze posty

10 MAJOWYCH GRAFIK. WIOSENNE PLAKATY DO DRUKU

Plakaty do druku z motywami botanicznymi. Jakie wiosenne trendy dominują w 2021 roku wśród obrazów i dekoracji ściennych.

KALENDARZ ADWENTOWY 2020

Świąteczny projekt DIY przygotowany przez Konstruktywne.com. Kalendarz Adwentowy do druku.

WIECZÓR PANIEŃSKI. GRY, OZDOBY I AKCESORIA DO DRUKU.

Propozycje kilku darmowych akcesoriów DIY na Wieczór Panieński do wydrukowania w domu.

13 SIELSKICH RUSTYKALNYCH GRAFIK DO DRUKU NA BABIE LATO

Trzynaście grafik ze sloganami, utrzymanych w konwencji okresu przejściowego między latem a jesienią, idealnie wypasujących się w klimat niemal każdego pomieszczenia.

CZARNO-BIAŁE, PROSTE DARMOWE GRAFIKI DO DRUKU

Zbiór najmodniejszych motywów ostatnich lat.

PLAKATY DO DRUKU Z MOTYWEM PSZCZOŁY

Motyw pszczoły – hit lata 2020

TRYPTYK RÓŻOWE LIŚCIE. GRAFIKI DO DRUKU.

Seria obrazów do domu z motywem liści tropikalnych – styl biofilny.

.

Follow Me

Get new content delivered directly to your inbox.